Prawdziwe serce domu


Wiele osób uważa, że sercem domu jest kuchnia. Moim zdaniem najważniejsza w domu jest łazienka. To jedyne miejsce na świecie, w którym możemy zostać kompletnie sami. W łazience spędzamy mnóstwo czasu, relaksujemy się w niej, jesteśmy swobodni.
Dom bez kuchni może istnieć – po prostu będziemy korzystać z jedzenia na wynos. Dom bez łazienki, szybko zostanie przerobiony.
Z tego powodu powinniśmy zadbać żeby łazienka była dopasowana do naszych potrzeb. Musimy wybrać wygodną wannę lub odpowiednio duży prysznic, ładny i łatwy w czyszczeniu sedes, piękną umywalkę, elegancką terakotę. Do tego wszystkiego pojemne meble. Wszystko według własnego gustu.
Nie możemy oszczędzać na detalach. Kupmy puchate ręczniki w żywych kolorach, rozstawmy pachnące świeczki i mydełka – w takiej łazience każdy będzie czuł się dobrze i przytulnie.
Nie można zapominać też o oświetleniu. lampy łazienkowe to szeroki temat. Powinny być nie tylko estetyczne, ale dawać też dużo łagodnego światła. Warto zainwestować w kinkiety łazienkowe, na przykład powieszone w pobliżu lustra, tak by ułatwić nakładanie makijażu. Lampy nadadzą pomieszczeniu ostatniego szlifu i sprawią, że projekt będzie wyglądał na bardziej dopracowany i pełny.